Utilitzem cookies pròpies y de tercers per fer funcionar de manera segura la nostra pàgina web i personalitzar el seu contingut. Igualment, fem servir cookies per mesurar i obtenir dades de la navegació que realitza i per ajustar la publicitat als seus gustos i preferències. Premi el botó "Acceptar totes" per confirmar que ha llegit i acceptat l'informació presentada. Per administrar o deshabilitar aquestes cookies faci clic a "Configuració". Pot obtenir més informació a la nostra política de cookies.
Modificar cookies
Tècniques i funcionals Sempre activades
Aquest lloc web utilitza cookies pròpies per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades al disc dur, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web.
Analítiques i personalització
Permeten fer el seguiment i l'anàlisi del comportament dels usuaris d'aquest lloc web. La informació recollida mitjançant aquest tipus de cookies s'utilitza en el mesurament de l'activitat del web per a l'elaboració de perfils de navegació dels usuaris per introduir millores en funció de l'anàlisi de les dades d'ús que fan els usuaris del servei. Permeten desar la informació de preferència de l'usuari per millorar la qualitat dels nostres serveis i oferir una millor experiència a través de productes recomanats.
Marketing i publicitat
Aquestes cookies són utilitzades per emmagatzemar informació sobre les preferències i les eleccions personals de l'usuari a través de l'observació continuada dels seus hàbits de navegació. Gràcies a elles, podem conèixer els hàbits de navegació al lloc web i mostrar publicitat relacionada amb el perfil de navegació de l'usuari.

Contacte

Veinat Les Serres, 64

17244 Cassà de la Selva
Girona (Espanya)

Tel. +34 972 460 145
Fax. +34 972 463 332

ESPANYA    

Priorat, Montsant, Terra Alta, Tarragona,

Empordà, Penedès, Mallorca.

Joan Martin jmartin@parramonexportap.com
Ribera del Duero, La Mancha, Somontano Francisco López flopez@parramonexportap.com
La Rioja i Navarra Marian Montaña marian@parramonexportap.com
Galicia Francesc Parramon francesc@parramon exportap.com

 

 

 

EUROPA                            
Valle du Rhône, Languedoc Roussillon, Provence Sud Ouest (França) Yves Hamel yveshamel@parramonexportap.com
Bourgogne (França) Delphine Deschamps ddeschamps@parramonexportap.com
Bordeaux (França) Marie Sabourin mariesabourin@parramonexportap.com
Itàlia Claudio Vicario cvicario@parramonexportap.com
Alto Adige, Sud Tirol Ugo Paternoster upaternoster@parramonexportap.com
Sicilia Giuseppe Gambino parramonexportap@parramonexportap.com
Alemanya i Luxemburg Stefan Dorst stefan.dorst@parramonexportap.com
Escócia Jose Santos jsantos@parramonexportap.com

 

AMÈRICA    
USA Daryl Eklund daryleklund@parramonusa.com
Guatemala Francesc Parramon francesc@parramonexportap.com

 

 

 

ÀSIA    
Japó Ikumi Harada     iharada@parramonexportap.com

 

ÀFRICA    
Sudàfrica Michael Fernandes mfernandes@parramonexportap.com