Aquest lloc web utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar la teva accessibilitat, personalitzar i recopilar informació estadística sobre la teva navegació. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús. Pots obtenir més informació consultant la nostra política de cookies. OK

Contacte

Veinat Les Serres, 64

17244 Cassà de la Selva
Girona (Espanya)

Tel. +34 972 460 145
Fax. +34 972 463 332

ESPANYA    

Priorat, Montsant, Terra Alta, Tarragona,

Empordà, Penedès, Mallorca.

Joan Martin jmartin@parramonexportap.com
Ribera del Duero, La Mancha, Somontano Francisco López flopez@parramonexportap.com
La Rioja i Navarra Marian Montaña marian@parramonexportap.com
Galicia Francesc Parramon francesc@parramon exportap.com

 

 

 

EUROPA                            
Valle du Rhône, Languedoc Roussillon, Provence Sud Ouest (França) Yves Hamel yveshamel@parramonexportap.com
Bourgogne (França) Delphine Deschamps ddeschamps@parramonexportap.com
Bordeaux (França) Marie Sabourin mariesabourin@parramonexportap.com
Itàlia Claudio Vicario cvicario@parramonexportap.com
Alto Adige, Sud Tirol Ugo Paternoster upaternoster@parramonexportap.com
Sicilia Giuseppe Gambino parramonexportap@parramonexportap.com
Alemanya i Luxemburg Stefan Dorst stefan.dorst@parramonexportap.com
Escócia Jose Santos jsantos@parramonexportap.com

 

AMÈRICA    
USA Daryl Eklund daryleklund@parramonusa.com
Guatemala Francesc Parramon francesc@parramonexportap.com

 

 

 

ÀSIA    
Japó Ikumi Harada     iharada@parramonexportap.com

 

ÀFRICA    
Sudàfrica Michael Fernandes mfernandes@parramonexportap.com