Aquest lloc web utilitza galetes per aportar una millor experiència de navegació i un servei més personalitzat. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús. Pots obtenir més informació consultant la nostra política de cookies. OK

Contacte

Veinat Les Serres, 64

17244 Cassà de la Selva
Girona (Espanya)

Tel. +34 972 460 145
Fax. +34 972 463 332

ESPANYA    
Priorat, Montsant, Terra Alta, Tarragona Roger Grifoll rgrifoll@parramonexportap.com
Empordà, Penedès, Mallorca, Ribera del Duero,
La Mancha, Somontano
Josep Mª Perera jperera@parramonexportap.com
La Rioja i Navarra Marian Montaña marian@parramonexportap.com
Galicia    

 

 

 

EUROPA                            
Valle du Rhône, Languedoc Roussillon, Provence Sud Ouest (França) Yves Hamel yveshamel@parramonexportap.com
Bourgogne (França) Delphine Deschamps ddeschamps@parramonexportap.com
Bordeaux (França) Marie Sabourin mariesabourin@parramonexportap.com
Itàlia Claudio Vicario cvicario@parramonexportap.com
Alto Adige, Sud Tirol Ugo Paternoster upaternoster@parramonexportap.com
Sicilia Giuseppe Gambino  
Alemanya i Luxemburg Stefan Dorst stefan.dorst@parramonexportap.com
Escòcia                                                       Jose Santos jsantos@parramonexportap.com

 

AMÈRICA    
USA Daryl Eklund daryleklund@parramonusa.com
Cuba Joan Font jfont@parramonexportap.com
Mèxic    

 

 

 

ÀSIA    
Japó Ikumi Harada     iharada@parramonexportap.com

 

ÀFRICA    
Sudàfrica Michael Fernandes mfernandes@parramonexportap.com